Jiní jedinci
564

Ladislav Postupa (1929)

Jiní jedinci, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30 × 30 cm | sign. vzadu L. Postupa

Revue Art 2/15, str. 74,
Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč