Má země – Československo
568

Jan Saudek (1935)

Má země – Československo, 1989

vintage gelatin silver print | 53 × 48 cm | sign. Jan Saudek | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč