Královna
570

Jan Saudek (1935)

Královna, 1991

digitální tisk, deska | 170 × 120 cm | sign. Jan Saudek 1991, přípis autora | rámováno

Revue Art 2/15, str. 73, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč