Klášter ve Valdicích
571

Gabina  Fárová (1963)

Klášter ve Valdicích, 1990

vintage gelatin silver print | 59 × 47 cm | sign. Gabina 90 | rámováno

Revue Art 2/15, str. 72, Prague Auctions, Praha, 2015

Chvilka poezie, Galerie fotografie, Louvre, Praha, 2008

Gabina, Galerie L’ Art C2, Vence, Francie, 2011

Sklizeň, Galerie Albína Poláška, Frenštát pod Radhoštěm, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč