Puntík
572

Gabina  Fárová (1963)

Puntík, 1993

vintage gelatin silver print | 120 × 90 cm | sign. Gabina 93 | rámováno

Chvilka poezie, Galerie fotografie, Louvre, Praha, 2008

Gabina, Galerie L’ Art C2, Vence, Francie, 2011

Sklizeň, Galerie Albína Poláška, Frenštát pod Radhoštěm, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 32 000 Kč