Sklenice
574

Václav Jirásek (1965)

Sklenice, nedatováno

vintage gelatin silver print | 28,5 × 23 cm | sign. vzadu | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč