SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 7. června 2015 od 16.00 hodin
úterý 2. června - sobota 6. června 2015
vintage gelatin silver print | 23,5 × 17 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 20,4 × 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
later gelatin silver print | 47 × 57 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
later gelatin silver print | 57 × 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
542vintage gelatin silver print | 32,5 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 59 000 Kč
vintage gelatin silver print | 57 × 46,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
vintage gelatin silver print | 34 × 25,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 81 000 Kč
vintage gelatin silver print | 29,7 × 26,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 62 000 Kč
vintage gelatin silver print | 63 × 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 67 000 Kč
later gelatin silver print | 34 × 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
vintage gelatin silver print, kvaš, koláž | 50,4 × 40,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 82 000 Kč
later gelatin silver print | různé formáty
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč