439

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Bez názvu, 1950 – 1980

fix na kartonu, vintage gelatin silver print | 26,1 × 22,9 cm | nesign., značeno PT – 3 – 11

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 000 Kč