441

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Bez názvu, 1950 – 1980

akryl a fix na kartonu, vintage gelatin silver print | 19,7 × 22,5 cm | nesign., značeno PT – 3 – 13

Revue Art 3/2015,
str. 70, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 83 000 Kč