442

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Bez názvu, 1950 – 1980

kvaš, pastel a tuš na papíře, vintage gelatin silver print | 28,1 × 19,5 cm | nesign., značeno PT – 1 – 19

VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč