Noc naděje
443

Ladislav Postupa (1929)

Noc naděje, nedatováno

vintage gelatin silver print | 41,4 × 17,5 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč