491

Ladislav Postupa (1929)

Bez názvu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,5 × 18,4 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč