Pijácké zátiší
590

Petr Helbich (1929)

Pijácké zátiší, nedatováno

vintage gelatin silver print | 12 × 8,9 cm |
sign. Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč