Můj strom
596

Zdeněk Halámek (1943)

Můj strom, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,2 × 16,3 cm | sign. vzadu Zdeněk Halámek

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč