Dívka se psem
605

Gita Polonyová (1948)

Dívka se psem, nedatováno

vintage gelatin silver print | 25,3 × 17,4 cm | sign. vzadu Gita Polonyová

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč