Petřín
611

František Dostál (1938)

Petřín, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,2 × 17,3 cm | sign. vzadu František Dostál

František Dostál, Praha po sezóně, obr. 43, Impreso Plus, Žďár nad Sázavou, 1995; František Dostál, Prahou jít a koukat, str. 32, Akcent, Třebíč, 2005; František Dostál, Praha, str. 29, Ostrov, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč