Zátiší z fabriky, Koudel
615

Jan Hajn (1923 – 2006)

Zátiší z fabriky, Koudel, 1962

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 39,5 × 29,8 cm | sign. vzadu Jan Hajn

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč