Akt v koutě
617

František Dostál (1938)

Akt v koutě, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,1 × 16,7 cm | sign. vzadu František Dostál

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
PRODÁNO ZA: 1 875 Kč