Hledání
636

Miroslav Bílek (1937 – 2000)

Hledání, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,6 × 13,4 cm | sign. vzadu Miroslav Bílek

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč