Krajkoví v kouzelné zahrádce
656

Josef Sudek (1896 – 1976)

Krajkoví v kouzelné zahrádce, 1954 – 1959

later gelatin silver print, skleněný negativ (poškozeno) | 23,7 × 29,7 cm | nesign., zvětšeno Janem Reichem v 90. letech z přiloženého skleněného negativu

Josef Sudek, Slovník místo paměti, str. 21, Artfoto, Praha, 1994; Josef Sudek, str. 306, Torst, Praha, 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč