Rododendron
666

Petr Helbich (1929)

Rododendron, nedatováno

vintage gelatin silver print | 8,5 × 12 cm | sign. P. Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč