Domácí pohoda
669

Pavel Jasanský (1938)

Domácí pohoda, nedatováno

vintage gelatin silver print | 12,7 × 18,8 cm | sign. vzadu Jasanský Pavel

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč