Akt
682

Milan Šára (1937)

Akt, nedatováno

digitální tisk | 27,8 × 37,6 cm | sign. Milan Šára, na rubu opatřeno razítkem autora

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč