Na prolézačce
685

Miloš Šindelář (1945)

Na prolézačce, nedatováno

vintage gelatin silver print | 27,3 × 38,6 cm | sign. vzadu Miloš Šindelář

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč