Muž s pivem
687

Jaroslav Kučera (1946)

Muž s pivem, 1972

vintage gelatin silver print | 27,5 × 37,5 cm | sign. Kučera, | rámováno

Lidé, které jsem potkal, nestránkováno, Kant, Praha, 2002; Černobíle, str. 28, Jakura, Praha, 2010;
Jak jsem potkal lidi, str. 22, Jakura, Praha, 2013; Setkání, okamžiky, samoty, str. 10, Jakura, Praha, 2014

Jaroslav Kučera, fotograf, Funkův kabinet, Moravská galerie, Brno, 1977; Lidé, které jsem potkal, Staroměstská radnice, Praha, 2002; Jaroslav Kučera, Jak jsem potkal lidi, Tereziánské křídlo Starého paláce Pražského hradu, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč