Výloha s klobouky
688

Alexander Hackenschmied (1907 – 2004)

Výloha s klobouky, nedatováno

later gelatin silver print | 22 × 29,2 cm | sign. vzadu Alexander Hammid

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč