Zátiší
700

Jan Reich (1942 – 2009)

Zátiší, 2009

vintage gelatin silver print | 30,2 × 23,7 cm | sign. Reich 2009, | rámováno

Revue Art 3/2015, str. 70, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč