Hairstyle
707

Milan Knížák (1940)

Hairstyle, 1963 – 1979

vintage gelatin silver print, kombinovaná technika | 29,7 × 20,7 cm | sign. Knížák 63 – 79, | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč