Klášter ve Valdicích
629

Gabina Fárová (1963)

Klášter ve Valdicích, 1990

vintage gelatin silver print | 100 × 70 cm | sign. Gabina 1990, 6/10 | rámováno

Revue Art 4/2015, str. 64, Prague Auctions, Praha, 2015

Vystaveno: Vision de l'homme, Galerie Municipale du Château d'Eau, Toulouse, Francie, 1990; Cesty k postmoderně, Umělecko průmyslové muzeum, Praha, 1990; Česká symbolika, ÚLUV, Praha, 1990; Chvilka poezie, Galerie fotografie, Louvre, Praha, 2008; Sklizeň, Galerie Albína Poláška, Frenštát pod Radhoštěm, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč

neděle 13. prosince 2015

úterý 8. prosince - sobota 12. prosince 2015