SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 13. prosince 2015
úterý 8. prosince - sobota 12. prosince 2015
vintage gelatin silver print | 21,9 × 16,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
583vintage gelatin silver print | 28,1 × 21,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
584vintage gelatin silver print | 25,8 × 19,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč