SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 13. prosince 2015
úterý 8. prosince - sobota 12. prosince 2015
vintage gelatin silver print | 30,2 × 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 200 Kč
vintage gelatin silver print | 30,2 × 21,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč
vintage gelatin silver print | 30,2 × 22,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
vintage gelatin silver print | 30,2 × 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
vintage gelatin silver print | 29,8 × 22,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
vintage gelatin silver print | 30,2 × 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
vintage gelatin silver print | 30,2 × 23,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
vintage gelatin silver print | 30,2 × 20,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
vintage gelatin silver print | 23,5 × 30,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč