SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 13. prosince 2015
úterý 8. prosince - sobota 12. prosince 2015
vintage gelatin silver print | 39 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
PRODÁNO ZA: 1 500 Kč
vintage gelatin silver print | 29,4 × 29,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
563vintage gelatin silver print | 30 × 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
bromolej | 29,5 × 18,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
565digitální tisk | 33,6 × 22,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
566later gelatin silver print | 20,3 × 29,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
PRODÁNO ZA: 9 000 Kč
vintage gelatin silver print | 29,7 × 39,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
digitální tisk | 29,6 × 46 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
569vintage gelatin silver print | 19,1 × 25,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
digitální tisk | 29,7 × 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
571vintage gelatin silver print | 39,9 × 30,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
572vintage gelatin silver print | 30,7 × 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
vintage gelatin silver print | 38,3 × 29,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
vintage gelatin silver print | 38,3 × 29,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
575vintage gelatin silver print | 40 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč