Praha, z cyklu Nokturno
503

Josef Sudek (1896 – 1976)

Praha, z cyklu Nokturno, nedatováno

vintage gelatin silver print | 12,5 × 17 cm | sign. Sudek

Revue Art 1/2016, str. 70, Prague Auctions, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 55 000 Kč