Čtenář
530

Karel Otto Hrubý (1916 – 1998)

Čtenář, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24 × 15,9 cm | sign. vzadu K. O. Hrubý, opatřeno razítkem K. O. Hrubý a razítkem sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč