Deštivý den – Benátky
533

Jan Lauschmann (1901 – 1991)

Deštivý den – Benátky, nedatováno

later gelatin silver print | 30,8 × 30,8 cm | sign. vzadu Jan Lauschmann

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč