Interhotel II.
539

Jiří Bartoš (1936)

Interhotel II., nedatováno

vintage gelatin silver print | 39 × 25,4 cm | sign. vzadu Jiří Bartoš

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč