Opálek a lištička
640

Gabina Fárová (1963)

Opálek a lištička, 1993

vintage gelatin silver print | 63 × 50 cm | sign. Gabina 1993 | rámováno

Revue Art 1/2016, str. 72, Prague Auctions, Praha, 2016

Třídy, G4, Cheb, 1993; Moře a třídy, Francouzský institut, Praha, 1994; Les Classes, Muzeum fotografie, Mougins, Francie, 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč