Kaleidoskop VII.
641

Gabina Fárová (1963)

Kaleidoskop VII., 2002

vintage gelatin silver print | 47 × 48 cm | sign. Gabina | rámováno

Kaleidoskop, Mladá Fronta, Praha, 2003; Kaleidoskop, Fons, Pardubice, 2005; Gabina Fárová – fotografie, Chagall, Ostrava, 2006; Chvilka poezie, Galerie fotografie, Louvre, Praha, 2008; Remix, Galerie Bazilika, České Budějovice, 2008; Kvadratura půvabu, G4, Cheb, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč