SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 20. března 2016 od 16.00 hodin
úterý 15. března - sobota 19. března 2016
vintage gelatin silver print | 28,4 × 38,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
vintage gelatin silver print | 28,3 × 38,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
vintage gelatin silver print | 38,5 × 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
vintage gelatin silver print | 28,5 × 19,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
vintage gelatin silver print | 28,9 × 19 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
564vintage gelatin silver print | 29,1 × 19 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
vintage gelatin silver print | 28,6 × 19,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
vintage gelatin silver print | 29 × 18,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 900 Kč
vintage gelatin silver print | 28,8 × 22,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč