SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 12. června 2016
od 17.00 hodin
úterý 7. června - sobota 11. června 2016
vintage gelatin silver print | 10,4 × 13,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
vintage gelatin silver print | 15,2 × 9,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
vintage gelatin silver print | 15,5 × 13 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 500 Kč
vintage gelatin silver print | 15 × 8,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
vintage gelatin silver print | 13,5 × 9,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč
vintage gelatin silver print | 14,2 × 10,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
vintage gelatin silver print | 14,6 × 11,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
vintage gelatin silver print, tuš na papíře | 22,2 × 16 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
vintage gelatin silver print, pastel a fix na kartonu | 23,3 × 13,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč
vintage gelatin silver print, fix na kartonu | 21 × 13,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
vintage gelatin silver print, tužka na kartonu | 18 × 11,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 26 000 Kč
vintage gelatin silver print, pastel a fix na kartonu | 25,4 × 17,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 41 000 Kč