Deštivý den
544

Bruno Wohlmuth

Deštivý den, nedatováno

vintage gelatin silver print | 34,6 × 26,2 cm | sign. vzadu B. Wohlmuth, opatřeno razítkem autora

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč