Kompozice
569

Miloš Koreček (1906 – 1989)

Kompozice, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18,4 × 15,2 cm | sign. vzadu Miloš Koreček

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč