Akt
591

Milan Šára (1937 – 2010)

Akt, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30,5 × 18,5 cm | sign. vzadu Milan Šára, na rubu opatřeno autorskou samolepkou

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč