Akt pod vodou
592

Milan Šára (1937 – 2010)

Akt pod vodou, nedatováno

vintage gelatin silver print | 28,3 × 18,5 cm | sign. vzadu Milan Šára, na rubu opatřeno autorskou samolepkou

Milan Šára – Akty, str. 67, 3N Studio, Praha, 2001

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč