Akt
607

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Akt, 50. – 60. léta

olej na kartonu, mírně poškozeno | 62,5 × 50 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč