Optická studie
632

Jaroslav Rössler (1902 – 1990)

Optická studie, 1947

posthumous gelatin silver print | 26,8 × 20,2 cm | sign. vzadu Sylvie Vítová – Rösslerová, 4/5 | rámováno

Jaroslav Rössler, Fotografie, koláže, kresby, obr. č. 107, Kant, Praha, 2003

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč