Honza – pomocník v manéži,
z cyklu Cirkus
648

Jan Reich (1942 – 2009)

Honza – pomocník v manéži,
z cyklu Cirkus, 1965

vintage gelatin silver print | 36 × 25 cm | sign. vzadu Jan Reich 1965 | rámováno

Jan Reich, reprodukce č. 9, Foto Mida, České Budějovice, 1996; Jan Reich, reprodukce č. 8, Torst, Praha, 2009; Revue Art 3/16, str. 72, Prague Auctions, Praha, 2016

Jan Reich, Fotografie
1964 – 1980, Staroměstská radnice, Praha, 1981; Jan Reich, Fotografie, Starý královský palác Pražského hradu, Praha, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč