Josef od koní, z cyklu Cirkus
650

Jan Reich (1942 – 2009)

Josef od koní, z cyklu Cirkus, 1965

vintage gelatin silver print | 25,2 × 36 cm | sign. vzadu Jan Reich 1965 | rámováno

Jan Reich, reprodukce č. 16, Torst, Praha, 2009

Jan Reich, Fotografie 1964 – 1980, Staroměstská radnice, Praha, 1981; Jan Reich, Fotografie, Starý královský palác Pražského hradu, Praha, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč