Klášter ve Valdicích
670

Gabina Fárová (1963)

Klášter ve Valdicích, 1990

vintage gelatin silver print | 66 × 52 cm | sign. vzadu Gabina 1990 | rámováno

Vision de l'homme, Galerie Municipale du Château d'Eau, Toulouse, Francie, 1990; Česká symbolika, ÚLUV, Praha, 1990; Klášter ve Valdicích, Gambit, Praha, 2005; Chvilka poezie, Galerie fotografie, Louvre, Praha, 2008; Festival Kriminál, kino Aero, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 27 000 Kč