<x
Ola, ze série Gabinetky
671

Gabina Fárová (1963)

Ola, ze série Gabinetky, 1997

vintage gelatin silver print | 94 × 65 cm | sign. vzadu Gabina 1997 | rámováno

Gabinetky, U tří lilií, Mariánské Lázně, 1998; Photobis 2000, Espace St. Martin, Paříž, Francie, 2000; Gabinetky, Atelier Josefa Sudka, Praha, 2001; Gabina Fárová, Fotografie, Galerie Chagall, Ostrava, 2006; Chvilka poezie, Galerie fotografie, Louvre, Praha, 2008; Prague Photo V., Centrum současného umění DOX, Praha, 2012; Pohled do zlatého fondu Národního muzea fotografie, Galerie města Trutnova, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč